×
Gabinet Zmian
Gabinet Zmian

lek. Eliza Górniak - Kamińska

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta

Ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 2010 roku, następnie odbyłam szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii GCM w Katowicach-Ochojcu, zakończone egzaminem specjalizacyjnym z wynikiem bardzo dobrym. Pracując w moim macierzystym oddziale, w trakcie staży, na dyżurach lekarskich oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego zdobyłam doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami nastroju (min.depresja), zaburzeniami lękowymi (tzw. nerwicami), w kryzysie psychotycznym, z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami organicznymi (min. otępieniem), uzależnieniami, bezsennością oraz innymi zaburzeniami natury psychicznej.

Ponadto idąc za swoimi zainteresowaniami podjęłam całościowy kurs z psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii, akredytowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją. Ukończyłam szkolenie pierwszego stopnia z psychodramy.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Instytutu Psychodramy. 

Obecnie pracuję w ramach psychiatrycznej opieki ambulatoryjnej. W swojej pracy szczególną wagę przykładam do całościowego rozumienia objawów i problematyki pacjenta.

Zapraszam serdecznie do kontaktu
Eliza Górniak - Kamińska
tel.: 510 906 286
e-mail: eliza.gorniakkaminska@gabinetzmian.pl

Mój profil w serwisie ZnanyLekarz.pl