×
Gabinet Zmian
Gabinet Zmian

Witamy w zespole!

13 wrzesień 2021

Mamy przyjemność przedstawić świetną psychoterapeutkę, która właśnie dołącza do naszego zespołu. Pani Katarzyna jest naszym zespole pierwszym psychoterapeutą pracującym w nurcie CBT, przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci. Witamy i mamy nadzieję na długą i owocną współpracę.

KATARZYNA DZWONEK o sobie: Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikowanego czteroletniego szkolenia w nurcie poznawczo- behawioralnym. W Gabinecie Zmian zajmuję się terapią dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Jako psycholog pracuje również w poradni Zdrowia Psychicznego , w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. W swojej pracy zajmuje się diagnostyką, terapią indywidualną oraz terapią grupową.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia ze specjalizacją kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży na Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Dodatkowo wzbogacam swój warsztat o liczne kursy oraz szkolenia.

W pracy z pacjentem uważam ,że ważna jest współpraca oraz otwartość na potrzeby i trudności drugiego człowieka. Pracuje głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym jednak wszystkie techniki oraz metody pracy dostosowuje do indywidualnych potrzeb pacjenta. Proces terapeutyczny poprzedzam konsultacjami diagnostycznymi oraz wraz z pacjentem ustalam cele terapeutyczne. W terapii dzieci i młodzieży mam bogate doświadczenie w terapii całościowych zaburzeń rozwojowych, zaburzeń afektywnych, lękowych, zaburzeń zachowania , emocji oraz odżywiania. W procesie terapeutycznym dzieci najczęściej współpracuje z całą rodziną.

Zachęcamy do zapisów! Tel. 729919585