×
Gabinet Zmian
Gabinet Zmian

Wracamy do konsultacji w Gabinecie

18 maj 2020

Gabinet Zmian od maja 2020 r., po przerwie wynikającej z kwarantanny społecznej, znowu zaprasza pacjentów do odbywania konsultacji psychologicznych i sesji psychoterapii na miejscu, w gabinecie w Chorzowie.

Nie obejdzie się jednak bez zmian. Ze względu na bezpieczeństwo terapeutów i pacjentów podjęliśmy szereg decyzji i wprowadziliśmy kilka procedur bezpieczeństwa. Zwiększyliśmy dystans fizyczny poprzez zabezpieczenie odpowiedniej odległości między fotelami i zaniechaliśmy zwyczaju podawania sobie rąk.

Gabinety regularnie po każdej sesji lub konsultacji będą wietrzone a sprzęty z którymi osoby korzystające miały kontakt dezynfekowane. Do dyspozycji pacjentów oddajemy podstawowe środki zabezpieczające: rękawiczki, maseczki jednorazowe, przyłbice. Pacjenci nie korzystający z naszych rękawiczek będą zobowiązani do dezynfekcji rąk przed wejściem do gabinetu. Każdego z naszych pacjentów prosimy, żeby w miarę możliwości na spotkania przychodzić punktualnie i skrócić maksymalnie czas przebywania w poczekalni.

Mamy świadomość, że zmiany te mogą dla niektórych naszych pacjentów nie być wystarczające, dlatego nie rezygnujemy nadal z możliwości spotkań konsultacyjnych i psychoterapeutycznych online.

Niektóre z tych zmian wprowadzamy niechętnie mając świadomość, że zwiększenie dystansu fizycznego może też wprowadzić wrażenie zwiększenia dystansu emocjonalnego. Dlatego mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli odetchnąć z ulgą, czego sobie i Państwu życzymy.